Картка платника податків: як її отримати роз’яснює Головне управління ДПС у Л/о

Дата: 23.06.2023 12:10

Картка Платника Податків

Від початку цього року за такою послугою до Центрів обслуговування платників звернулися 34 874 особи.

До Центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Львівській області громадяни найчастіше звертаються за карткою платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ДРФО). Від початку 2023 року за такою послугою звернулися 34 874 особи.

Відтак, щоб отримати картку платника податків, громадянину слід звернутися до будь-якого з 24 Центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Львівській області (ЦОП), розташованого найближче до місця його перебування.

Зазначимо, що від початку дії воєнного стану ЦОПи  здійснюють сервісне обслуговування, зокрема, надання адміністративних послуг, платників податків незалежно від місця обліку.

У ЦОП документи опрацьовують в присутності платника. Якщо  виявляють неточності, то на місці з’ясовують необхідні дані, наприклад, щодо зміни прізвища, імені, адреси проживання, отримання оригіналів та/чи дублікатів свідоцтва про народження громадянина.

Такий алгоритм роботи забезпечує уникнення подвійної реєстрації однієї особи в ДРФО, виключає повторне відвідування ЦОП та дозволяє видати картку платника податків впродовж 10 хвилин.

Довідково. Інформацію про адресу розташування ЦОП можна знайти на web-порталі Головного управління ДПС у Львівській області за посиланням