ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА РУДКИ! Ми дуже цінуємо Вашу любов до зелених насаджень, але просимо не перетворювати місто на «зелені лабіринти» для пішоходів!

Дата: 28.06.2023 10:09

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА РУДКИ!

Ми дуже цінуємо Вашу любов до зелених насаджень, але просимо не перетворювати місто на «зелені лабіринти» для пішоходів!

(Довідка: зелені лабіринти є  спеціально створеними туристичними атракціонами, пам'ятками садово-паркового мистецтва).

Власників садиб, підприємців просимо почистити гілки дерев, які ростуть  на їх приватних  територіях та нависають над тротуарами, ускладнюють рух пішоходів. Одночасно,  було б доречно, щоб під загорожами не красувалися, не достигали та не досягали метрової величини кропива, молочай, будяки та інші дикі культури!

Відповідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства, установи та організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їх частини), що перебувають у їх власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою території населеного пункту прилеглу до цих об’єктів територію. (Довідка: не менше 1 м.)

Аналогічна вимога міститься в Законі України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»: органи виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та громадяни зобов'язані утримувати надані в користування чи належні їм на праві власності земельні ділянки і території відповідно до вимог санітарних норм.