Молодь Львівщини запрошують на вишкільний табір

Дата: 29.06.2023 15:30

Вишкільний табір "Стежина Нескорених"

«Стежина Нескорених» — вишкільний табір, що впродовж семи днів змінює людину та кожним кроком випробовує характер учасника.

Молодь Львівщини запрошують на вишкільний табір «Стежина Нескорених». Табір триватиме протягом семи днів. Відбудеться він з 17 по 23 липня у «Сколівських Бескидах». Організатори обіцяють програму, що сприятиме серйозному росту та розвитку учасників.

Програма табору складається з 7 блоків, які охоплюють різні аспекти розвитку: ідеологічний, духовний, фізичний, комунікаційний, саморозвиток, військова підготовка та виживання.

«Табір розрахований на тих, хто не боїться поставити собі виклик. В атмосфері дружби, братерства та перемоги над самим собою, учасники знаходять не лише спільну мову, але й справжніх друзів», — зазначають організатори заходу.

Зауважимо, проєкт реалізовується за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА у межах конкурсу проєктів програми «Молодь Львівщини». Він спрямований на розвиток патрітотичного духу в молоді Львівщини.

Охочі потрапити на табір мають заповнити анкету. Стежити за новинами табору можна тут.