Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 30.06.2023 09:57
Кількість переглядів: 136

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на  довкілля | Хмельницька міська рада

2022122710254

(реєстраційний номер справи про 

оцінку впливу на довкілля планованої діяльності) 

ОГОЛОШЕННЯ.

про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. 

  1. Планована діяльність 

«Спорудження та підключення розвідувальних свердловин №№14, 16, 18 Тинівського газового родовища відповідно до спеціального дозволу на користування надрами №6562 від 16 вересня 2021 року (Поклади НД-2 ÷ НД-5) в інтервалі глибин 400-650 метрів та будівництво технологічних газопроводів від розвідувальних свердловин №№14, 16, 18 Тинівського ГР до УПГ-Грушів».

  1. Суб’єкт господарювання  

Товариство з обмеженою відповідальністю «Нафтогазрембуд-1», 79053, Львівська обл., м. Львів, вул. Володимира Великого, 18, тел. (096) 485-31-49, директор – Яцик Володимир Олександрович.

  1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення 

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, вул. Стрийська, 98, Львів, 79026, e-mail: envir@loda.gov.ua. (032) 238-73-83 

(найменування уповноваженого органу, адреса, телефон та контактна особа) 

  1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля  

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде висновок з оцінки впливу на довкілля, який видається Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

(вид РІШЄННЯ про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу) 

  1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань. 

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у заголовку оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться: Згідно Закону України «Про внесення зміни до статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», Статтю 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (Відомості Верховної Ради України, 2017 р., № 29, ст. 315) доповнити пунктом 21 такого змісту: «21. Тимчасово, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України, до повного його скасування та протягом 30 днів після завершення такого періоду, з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), громадське обговорення планованої діяльності проводиться виключно у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді), про що зазначається у звіті про громадське обговорення. У цей період громадські слухання, передбачені статтею 7 цього Закону, не проводяться і на дати, що припадають на період дії заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), не призначаються».

Громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді), в Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, вул. Стрийська, 98, Львів, 79026, e-mail: envir@loda.gov.ua. (032) 238-73-83, Cорока Назарій Любомирович (032) 238-73-83.

  1. Державний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності 

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, вул. Стрийська, 98, Львів, 79026, e-mail: envir@loda.gov.ua. (032) 238-73-83, Cорока Назарій Любомирович (032) 238-73-83. 

  1. Орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій 

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного у пункті 5 цього оголошення Департаментом екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації (вул. Стрийська, 98, Львів, 79026. e-mail: envir@loda.gov.ua. (032) 238-73-83). 

  1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності 

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності 

  1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації. 

Зі звітом з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації можна ознайомитись з 28.06.2023 р. з 9 до 17 години. Товариство з обмеженою відповідальністю «Нафтогазрембуд-1», 79053, Львівська обл., м. Львів, вул. Володимира Великого, 18, тел. (096) 485-31-49, директор – Яцик Володимир Олександрович., в приміщенні Рудківської міської територіальної громади Самбірського району Львівської області, м. Рудки, площа Відродження, буд. 1 тел. 03236-45232, Голова: Лозинський Іван Михайлович; в приміщенні Новокалинівської міської територіальної громади Самбірського району, Львівської області, 81464, Львівська область, Самбірський район, м. Новий Калинів, пл. Авіації, 1а, Голова громади: Юзвяк Богдан Осипович, тел (03236) 2-24-50; в приміщенні Меденицької селищної територіальної громади: 82160, Львівська обл., Дрогобицький р-н, смт Меденичі, вул. Незалежності, буд. 52, а також в Департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, вул. Стрийська, 98, м. Львів. Cорока Назарій Любомирович (032) 238-73-83.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних