Прихисток центру Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії готовий розмістити у себе ще пів сотні дітей з інвалідністю

Дата: 04.07.2023 10:02

Евакуація

Можна поселитись з батьками або опікунами.

Партнери координаційного центру при Львівської ОВА Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії повідомили, що готові розмістити в прихистку 50 дітей з інвалідністю(з батьками або опікунами).

Контактні дані: Леся Надольська 067 779 62 24

До теми: ККЦ Львівщини трансформуть у координаційний центр підтримки цивільного населення з відповідними офісами при РВА, ЛОВА та у громадах.

Нагадуємо також, з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицкього діє координаційний центр та офіси, які працюють у кожному районі Львівщини. Координаторка центру – радниця начальника ОВА, голова Медико-психологічної допомоги Галина Бордун.

В координаційних офісах можна отримати юридичні, психологічні консультації, а також фінансову чи гуманітарну допомогу. Зареєструватися попередньо на всі послуги можна заповнивши анкету: https://cutt.ly/mXDsW14

Гаряча лінія області: 112

Адреси координаційних офісів: https://loda.gov.ua/news/40705