Ринок вільних робочих місць і вакантних посад на Львівщині зріс вдвоє

Дата: 26.07.2023 10:52

Вакансії

Цьогоріч 4209 працедавців подали до обласної служби зайнятості інформацію про пошук 18287 працівників.

Якщо на початку січня цього року на фірмах і в компаніях налічувалося 3428 пропозицій роботи, то станом на 21 липня неукомплектованими залишалися 7406 вакансій. Загалом цього року 4209 працедавців подали до обласної служби зайнятості інформацію про пошук 18287 працівників.

У розпал літа найбільший попит залишається на швачок (550 вакансій, максимальна зарплата – 20 тис. грн), слюсарів різного профілю (400 вільних робочих місць, найбільша винагорода – 20 тис. грн), водіїв автотранспортних засобів (340 пропозицій роботи, найвища зарплата – 60 тис. грн), кухарів (250 вільних місць праці, максимальна оплата праці – 21 тис. грн).

Окрім того, в області бракує:

• 220 касирів торговельного залу (верхня межа пропонованого заробітку – 18 тис. грн),
  • 140 продавців продовольчих товарів (15 тис. грн),
  • 150 електромонтерів (15 тис. грн);
  • 130 офіціантів (18 тис. грн),
  • 110 поліцейських (25 тис. грн),
  • 100 інженерів різної спеціалізації (64 тис. грн)
  • 100 інспекторів (у тому числі пенітенціарної служби, 18 тис. грн)
  • 80 лікарів різного профілю (25 тис. грн),
  • 65 електрослюсарів (17 тис. грн),
  • 70 бухгалтерів (20 тис. грн).
  • 60 адміністраторів (25 тис. грн)

Щонайбільше на 25 тис. грн можуть розраховувати підсобні робітники (160 вакансій), на 22 тис. грн – вантажники (110 вакансій), на 9 тис. грн – двірники (140 вакансій). А до уваги вихователів, кухарів, малярів, електрозварників, прибиральників (виробничих або службових) приміщень – півсотні вакансій із зарплатою в діапазоні від мінімальної до 20 тис. грн.

Якщо ви шукаєте роботу, звертайтеся до підрозділів Львівського ОЦЗ (адреси – за посиланням https://bit.ly/459Fenf) та ознайомтеся із повним переліком вільних робочих місць і вакантних посад або перегляньте «Єдиний портал вакансій» за посиланням (https://jobportal.dcz.gov.ua/ ).