Агенція регіонального розвитку Львівської області запрошує громадські організації до співпраці

Дата: 28.07.2023 09:52

Громадське Партнерство

Метою діяльності Агенції є ефективна реалізація державної регіональної політики в регіоні, сприяння, зокрема, соціально-економічному та культурному розвитку регіону, залученню інвестицій, експорту продукції підприємствами, розвитку підприємництва в регіоні.

Агенція регіонального розвитку Львівщини ініціює початок формування громадянського партнерства серед громадських організацій, об 'єднань та благодійних фондів, які зацікавлені у реалізації проєктів.

Сфери діяльності:

▪️Стимулювання економічного зростання місцевого та регіонального розвитку

▪️Міжнародному, транскордонному співробітництву та євроінтеграції

▪️Співпраці з територіальними громадами у всіх сферах місцевого розвитку

▪️Діяльності розвитку підприємництва та інвестицій

▪️Людської гідності, що охоплює здоров’я та освіту

▪️Підтримки та соціального захисту військових, ВПО, ветеранів, дітей

▪️Гендерної рівності та розширення прав і можливостей, інклюзивного та демократичного  врядування

▪️Захисту навколишнього середовища та клімату, розвитку «зеленої» енергетики

▪️Розвитку туризму, рекреацій, культурного середовища та креативної економіки

▪️Інформування громадськості та створення контенту

▪️Інноваційного та цифрового розвитку (стартапи, енергозбереження, циркулярна економіка, смарт-спеціалізація та ін)

▪️Інше

Заповнити анкету  щодо співпраці можна за посиланням

Нагадаємо, рішення про створення Установи «Агенція регіонального розвитку Львівської області» прийняли 13 березня 2023 року на Установчих зборах Засновників.

Засновниками Агенції є Львівська обласна військова адміністрація та Львівська обласна рада.