Вчителів Львівщини запрошують на навчання від ЮНІСЕФ: перелік

Дата: 03.08.2023 10:50

Фото Умовне (2)

Участь у навчанні безкоштовна.

Tech StartUp School за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні реалізує на Львівщині масштабний освітній проєкт «Повернення до формального та неформального викладання й навчання в громаді для учнів і підлітків, у тому числі ВПО».

У межах цього проєкту вчителі Львівщини мають можливість БЕЗКОШТОВНО пройти курси підвищення кваліфікації, зокрема:

Дистанційний курс «Використання змішаного навчання в процесі викладання шкільних предметів»

Навчання проводить Центр інноваційних освітніх технологій НУ ЛП.

Тривалість курсу – 30 годин.

Навчання відбуватиметься дистанційно на платформі.

Початок навчання першого потоку у серпні 2023 року.

Реєстрація триває до 14 серпня 2023 року.

Після завершення курсу видається сертифікат - 30 годин, 1 кредит ЄКТС.

▶▶▶ Зареєструватись:

Курс для вчителів «Штучний інтелект (АІ)»

Курс познайомить з основними інструментами штучного інтелекту та  його можливостями  (ChatGPT, Midjourney, Kaiber і т.п.) для покращення професійної діяльності та розвитку освітніх проєктів, а також забезпечує менторську підтримку для написання власного проєкту щодо використання штучного інтелекту в освіті.

Формат навчання: онлайн (4 заняття по 2 астрономічні години та 22 години самостійної роботи над проєктом)

Після завершення курсу видається сертифікат Tech StartUp School про підвищення кваліфікації (30 годин, 1 кредит ЄКТС).

Тривалість програми: три місяці (з 10 серпня 2023 р. до 31 жовтня 2024 р.)

Реєстрація триває до 8 серпня 2023 р.

▶▶▶ Зареєструватись:

Як повідомив директор департаменту освіти і науки ЛОВА Олег Паска, в освітні заклади розіслалилисти, де були вказані форми реєстрації.

Зареєструватись та пройти навчання необхідно в терміни, вказані у реєстраційних формах.