Формування інтересу молоді до державної служби: триває прийом заявок на конкурс творчих робіт

Дата: 14.08.2023 14:10

1 (3) (1)

Упродовж вересня 2023 року триватиме розгляд та оцінка робіт, у жовтні визначатимуть та нагороджуватимуть переможців i призерів.

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за підтримки Спілки молодих державних службовців України оголошують Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді.

Метою конкурсу є створення yмoв для пошуку, підтримки i розвитку амбітної та вмотивованої молоді для участі у формуванні та реалізації державної політики i державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві.

У 2023 році Конкурс проводитиметься у 6 номінаціях:

• «Рівні права i можливості жінок i чоловіків»;
  • «Політична освіта та політична культура»;
  • «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи»;
  • «Реформування освіти в умовах воєнного стану»;
  • «Мій досвід участі у формуванні та реалізації молодіжної політики»
  • «Реформування державного управління в контексті європейської інтеграції України».

Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно a6o творчими колективами) молоді люди віком від 14 до 35 років.

Творчі роботи приймаються до 25 серпня 2023 року.

Упродовж вересня 2023 року триватиме  розгляд та оцінка робіт, у жовтні визначатимуть та нагороджуватимуть переможців i призерів.

Детальну інформацію про Конкурс можна знайти на офіційному веб-сайті Конкурсу: https://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com/.

За додатковою інформацією прохання звертатися   до   Організаційного комітету Конкурсу за електронною адресою: konkurs@center.gov.ua.