Молодь громади бере участь у реалізації проектів.

Дата: 15.08.2023 09:15

Команда ОЗ"Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів ім.В.Жеребного" "Рудківська   молодь" працює над проєктом "Молодь громаді", який впроваджується Благодійним фондом "МХП-Громаді" у межах проєкту ПРООН "Підтримка громадянського суспільства та молоді", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
   Проєкт над яким працює молодь -  "Локація для активного відпочинку біля школи". Було опитано 103 респонденти молоді м.Рудок віком від 14до 35років та проведено чотири експерт-інтерв'ю. Сьогодні, молодь  презентували свої дослідження у Рудківськівській міській раді.

"Бажаємо успішної реалізації проекту команді ОЗ"Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів ім.В.Жеребного" "Рудківська   молодь" та не зупинятись на досягнутих цілях", - зазначив міський голова Іван ЛОЗИНСЬКИЙ.