Похід в гори на один день: ветеранів та членів їхніх родин запрошують подолати маршрут Карпатами

Дата: 16.08.2023 09:34

Горотерапія

Стартує похід уже 20 серпня. Виїзд зі Львова о 07:30 ранку від ТЦ «Скриня». Повернення ввечері того ж дня.

До участі у поході запрошують ветеранів та членів їх родин (з дітьми старше 14 років). Участь у поході безкоштовна. З собою необхідно мати тільки зручний одяг, взуття та воду.

Похід організовують громадська організація «Metta» у співпраці з туристичним клубом «Nomad.live», ГО «Форза» та US Forest Service. Вони беруть на себе витрати на транспорт від Львова, харчування та проживання. Походи будуть в супроводі професійних гідів та досвідчених психологів.

Для реєстрації пишіть у соцмережі ГО або заповнюйте реєстраційну форму: https://forms.gle/gj2WQT5BWU6kKqmA6

В організації зазначають, що науково доведено і емпірично підтверджено учасниками, що від участі у походах у гори стає краще в усіх випадках.

Горотерапію для захисників, захисниць та їх родин організатори проводять регулярно.