Ринок праці Львівщини: вакансій вдвічі більше, ніж безробітних

Дата: 17.08.2023 10:52

Чисельність зареєстрованих безробітних, котрі станом на 1 серпня 2023 року користувалися послугами Львівського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування, становила 3780 осіб, з них 2579 отримували допомогу з безробіття.

У січні-липні п. р. через службу зайнятості знайшли роботу 7553 особи, у тому числі 5382 безробітних.

Професійним навчанням охоплено 904 жителів області, з них 413 осіб проходили вишкіл у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Ваучер для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації отримали 644 особи.

До тимчасової зайнятості залучено 252 безробітних, з них 232 взяли участь у громадських роботах. Ще 367 осіб виконували суспільно корисні роботи.

База вакансій у перші дні серпня поточного року складалася із 8,4 тис. пропозицій працевлаштування. Середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях, становив 11,8 тис. грн.