Привітання Рудківського міського голови Івана ЛОЗИНСЬКОГО з Днем Знань

Дата: 01.09.2023 10:00

Шановні освітяни, студенти та школярі! Дорогі батьки!

Я щиро вітаю вас з Днем знань!

Сьогодні, завдяки героїзму та мужності наших Воїнів, знову відкриють свої двері школи та омріяні університети. Вітаю учнів та студентів, які вирушать у неймовірно цікавий світ знань. По особливому хвилюються першокласники, які за ручку з батьками, бабусями і дідусями вперше ступають на поріг школи. У вашому житті починається нова, дуже важлива сторінка. Вітаю учнів випускних класів, цей рік для Вас буде особливим. Це вибір професії, перші кроки у самостійне життя.

Дякую усім освітянам Рудківської громади за Ваш професіоналізм та надійний освітній тил, який Ви тримаєте попри усі складності військового часу.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами, а батьків – гордістю за своїх дітей.

Від щирого серця бажаю всім мирного неба, щасливого життя в незалежній, єдиній, квітучій Україні!  Нехай новий навчальний рік  принесе кожному  радість перемоги, справжню дружбу та чудові результати! Зі святом!

З повагою,

міський голова                                                   Іван ЛОЗИНСЬКИЙ