На Львівщині стартує реєстрація для школярок на курс з інноваційних технологій

Дата: 14.09.2023 09:44

Реєстрація На Навчання

Курс «Girls in Tech» розроблений для обдарованих дівчат з родин, які не можуть самостійно забезпечити подібне навчання, а також для дівчат, які перебувають у важких життєвих обставинах.

Якщо ваша донька має здібності, знання та мотивацію і мріє спробувати себе на цьому навчанні, нехай реєструється.

Навчання організовує «Star for Life Ukraine». До участі запрошують учениць 5-7 класів на курс «Python» та дівчат з 8-11 класів на курс «UI/UX».

Вимоги для участі:

• Вміння користуватись комп’ютером.
  • Доступ до користування технікою для навчання.
  • Наявність предмету «Інформатика» в школі.

Що отримає ваша дитина:

• Знання з інноваційних технологій.
  • Сертифікат про успішне завершення курсу.
  • Потрапить в базу наших випускників і першою дізнаватиметься про нові можливості, курси, табори та інші активності.

Пам'ятайте, мотиваційний лист є обов'язковою умовою реєстрації! Деталі про це у реєстраційній формі. Реєструватись можна до 17 вересня або ж до формування повної групи дівчат, про це будуть інформувати додатково.

Не пропустіть цю унікальну можливість отримати цінні знання! Реєструйтесь в одній з форм, відповідно до віку, та готуйтеся до захопливого навчання