ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

Дата: 06.10.2023 10:17

У жовтні поточного року без особистого звернення громадян буде проведено автоматичний перерахунок житлової субсидії на опалювальний період 2023-2024 років.

🔹 Перерахунок стосуватиметься:

✔ домогосподарств, яким призначено субсидію на неопалювальний період 2023 року;

✔ домогосподарств, яким вона була призначена в розмірі 0,00 грн на неопалювальний період.

🔹 Розрахунок житлової субсидії на опалювальний сезон буде здійснено органами Пенсійного фонду України після отримання інформації:

✔ про доходи осіб з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, а також групу платників єдиного податку, до якої належить фізична особа –підприємець, що обрала спрощену систему оподаткування – від Державної податкової служби України;

✔ про доходи осіб та сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування – від Пенсійного фонду України;

✔ про відсутність заборгованості за комунальні послуги – від організацій – надавачів житлово-комунальних послуг.

☝️Слід зазначити, що при розрахунку житлової субсидії з початку опалювального сезону 2023-2024 років враховуються доходи домогосподарства за І і ІІ квартали 2023 року, доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі серпневої пенсійної виплати.

🔹 Звертаємо увагу, що субсидія на опалювальний період 2023-2024 років може бути призначена тільки за новим зверненням громадянам:

✔ які влітку подали заяву на припинення субсидії та користувалися пільгою на оплату житлово-комунальних послуг, а на опалювальний період бажають отримувати житлову субсидію;

✔ у яких відбулися зміни у складі зареєстрованих осіб, зміни соціального стану тощо