Рудківська міська рада Самбірського району Львівської області оголошує про початок процедури виготовлення генерального плану села Вишня Самбірського району Львівської області.

Дата: 16.10.2023 12:54

Оголошення | Офіційний сайт Бучанської міської ради

Підстава для розроблення містобудівної документації – рішення Вишнянської сільської ради Городоцького району Львівської області від «27» червня 2019 року № 362.

Початок реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення генерального плану - на наступний робочий день після дати публікації даного повідомлення.

Строк реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення генерального плану - не менш як протягом 15 робочих днів від дати публікації даного повідомлення.

Пропозиції подавати у Рудківську міську раду Самбірського району Львівської області (81440, Львівська обл., Самбірський р-н, м. Рудки, пл. Відродження, 1).