A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

На Львівщині для аграріїв оголошується додатковий прийом заявок на отримання фінансової підтримки

Дата: 19.10.2023 17:43
Кількість переглядів: 43

Додатковий прийом заявок на отримання фінансової підтримки

Прийом заявок триватиме до 25 жовтня 2023 року.

Йдеться про підтримку на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів із створення (придбання) об’єктів для зберігання, заморозки, переробки та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції.

На цей напрям з обласного бюджету додатково скеровано 2 мільйони гривень.

Пільгові кредити надаються на конкурсній основі під 3% річних, терміном до 5 років у розмірі, визначеному бізнес-планом, але не більше 2000,0 тис. грн, з відтермінуванням погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати кредиту входить в загальний термін дії кредитної угоди).

Фінансова підтримка надається при умові, що внесок одержувача фінансової підтримки за рахунок власних коштів  (не кредитних) має становити не менше 20 % вартості товаро-матеріальних цінностей, послуг, які планується придбати за рахунок кредитних коштів.

Право на фінансову підтримку мають мікро, малі та середні суб’єкти підприємництва – юридичні особи або фізичні особи-підприємці, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції.

Заявку необхідно подавати до Львівського обласного фонду індивідуального житлового будівництва на селі ЛОВА. Адреса: м. Львів, вул. Пекарська, 95; тел.: 225-65-08, 225-65-07, 255-05-70

Більш детально з умовами конкурсу, переліком та форми документів, які слід подати на участь в Комплексній програмі можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/services/programs/53300 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень