Український ветеранський фонд проводить опитування ветеранів щодо їхніх потреб зараз і в майбутньому

Дата: 20.10.2023 11:54

Опитування Ветеранів

Нагальні потреби, проблеми та ставлення суспільства до учасників україно-російської війни на Львівщині визначають в Українському ветеранському фонді.

Для цього запрошують долучитися до анонімного опитування

Опитування проводять з метою з’ясування думки безпосередніх ветеранів війни. Отриману інформацію використають для аналізу та порівняння результатів досліджень.

До того, у вересні поточного року, за ініціативою Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, Соціологічна група «Рейтинг» провела ІV Загальнонаціональне опитування. У рамках цього дослідження визначали актуальне ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, уявлення про образ ветерана, потреби та можливі проблеми, з якими стикаються ветерани у цивільному житті.