Нагадуємо: колцентр Львівського обласного ТЦК та СП працює з понеділка по п’ятницю

Дата: 24.10.2023 10:36

Call Центр

Години роботи колцентру – з 09:00 до 18:00.

До уваги громадян! В Львівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки працює колцентр.

Телефонуйте за номером  +38 (068) 156 35 73, в голосовому меню оберіть цифру за такими питаннями:

1. Щодо одноразової грошової допомоги відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни», оформлення документів для отримання пенсії по втраті годувальника або оформлення документів для отримання статусу учасника бойових дій.
  2. Евакуація полеглих «НА ЩИТІ».
  3. Щодо питань військового обліку, підстав та порядку реалізації права на відстрочку, порядку здійснення бронювання.

Графік роботи колцентру: понеділок-пʼятниця з 09.00-18.00 год.  Також звертатися можна за електронною адресою: lvivovk@post.mil.gov.ua

Нагадаємо, також днями почав діяти Центр підтримки та рекрутингу 103-ї бригади ТрО ЗСУ.