Заповнюємо реквізит «Призначення платежу» платіжної інструкції для зарахування коштів на єдиний рахунок

Дата: 25.10.2023 15:15

До обов’язкових реквізитів платіжної інструкції належать, зокрема:

найменування отримувача;

код отримувача;

рахунок отримувача;

призначення платежу.

При перерахуванні коштів на єдиний рахунок отримувачем є Державна податкова служба України, на ім’я якої в Державній казначейської служби України відкрито єдиний рахунок.

У разі якщо платник не бажає визначати напрям/напрями перерахування коштів у реквізиті «Призначення платежу» заповнюється поле «Додаткова інформація запису», в якому зазначається інформація щодо переказу коштів у довільній формі.

У разі якщо платник визначає напрям/напрями перерахування коштів заповнюються такі поля реквізиту «Призначення платежу»:

«Номер рахунку» – зазначається номер бюджетного/небюджетного рахунку;

«Сума податку» – зазначається сума, яка буде зарахована на бюджетний/небюджетний рахунок;

«Інформація про податкове повідомлення (рішення)» – зазначається номер податкового повідомлення-рішення/рішення/вимоги та/або рішення щодо єдиного внеску (у разі якщо кошти сплачуються на підставі таких документів);

«Додаткова інформація запису» – зазначається інформація щодо переказу коштів у довільній формі.