Дата: 26.10.2023 17:13

Як це бути молодим в Україні зараз!

Під такою назвою у журналі The New York Times опубліковано статтю в якій шестеро молодих українців, в тому числі і наш рудківчанин Михайло ПАНЧИШИН, розповідали про змінену їхню реальність в наслідок жорстокої війни.

«Нажаль, війна внесла корективи у життя кожного українця. Пишаємося нашими земляками та їхніми досягненнями! Бажаємо нашій молоді мирного неба та успіхів у самореалізації. Нехай Ваші рішення та Ваші дії виведуть нашу країну до світла та процвітання», - зазначив міський голова Іван ЛОЗИНСЬКИЙ.