Стартував всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді»: як подати заявку

Дата: 30.10.2023 15:36

Подати конкурсні роботи можна до 6 січня 2024 року.

Інститут політико-правових та релігійних досліджень організовує Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді». Конкурс приурочили до Дня Соборності України.

Мета конкурсу – сприяти утвердженню української національної та громадянської ідентичності, поширити патріотичні ідеї, підтримати талановиту молодь, заохотити до патріотичної творчості захисників і захисниць України через участь у мистецьких проєктах. А також, щоб підвищити рівень обізнаності про історію становлення сучасної української культури й мистецтва, створити умови для її творчого зростання.

До участі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти цих закладів та наукових установ, молодь.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:

• зміцнення національної єдності;
  • консолідація українського суспільства;
  • відновлення і збереження історичної пам’яті українського народу;
  • національно-патріотичне виховання молоді;
  • суспільний діалог задля національної ідентичності;
  • героїчне протистояння Українського народу;
  • свобода світогляду, віросповідання та капеланство;
  • формування громадянської позиції, патріотичної свідомості, української та європейської ідентичності молоді засобами мистецтва;

Триватиме конкурс до 22 січня 2024 року. Подати свої роботи можна до 6 січня наступного року. Конкурсні роботи направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net), вказавши у темі повідомлення «ПІБ_на Конкурс», одночасно заповнюється заявка за посиланням: https://cutt.ly/zwmpRNHN

Конкурс проводиться за підтримки органів державної влади. Місцевого самоврядування, провідних творчих та громадських об’єднань, наукових установ.