A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Щодо можливості прийняти участь в експериментальному проекті щодо надання дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Дата: 31.10.2023 12:07
Кількість переглядів: 43

   

Щодо можливості прийняти участь в експериментальному проекті щодо надання дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, послуг з оздоровлення та відпочинку за принципом «гроші ходять за дитиною» та отримати від держави кошти на оздоровлення дітей відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.05.2023 №462 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані в карпатському регіоні, за принципом «гроші ходять за дитиною» (далі – Постанова 462).

 Отримувач (особа, яку повідомляє СПСЗН) може відправити дитину (дітей) на відпочинок в одному із закладів, що розміщені за посиланням: е-Оздоровлення. Пошук закладів для власників спеціальних банківських рахунків . За цим самим посиланням можна перевірити наявність отримувача і дітей в Переліку отримувачів за РНОКПП (ідентифікаційний номер). Така функція є в декількох закладках і в е-ОЗДОРОВЛЕННЯ і в ПОШУК ЗАКЛАДІВ.

  1. Отримувач повинен відкрити картку е-Оздоровлення в Приват Банку.
  2. Дочекатися зарахування коштів на карту і протягом трьох місяців з дня зарахування використати їх в обраному Закладі.
  3. Спочатку потрібно обрати заклад та подати заявку на сайті за попереднім посиланням в розділі «Пошук закладу» та, встановивши позначку навпроти тексту «е-Оздоровлення (для власників спеціальних банківських рахунків)» в обраному Закладі подати заявку у вкладці «Подати заявку»).
  4. В узгоджену з Закладом дату прибути з дитиною та оплатити за відпочинок.
  5. Відкрити карту можна до 25.11.2023, а оплатити за путівку – до 25.12.2023.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень