До уваги аграріїв: стартує подача заявок через ДАР на отримання мінеральних добрив для весняної посівної кампанії

Дата: 02.11.2023 09:25

ДАР

Подача заявок триватиме з 1 по 14 листопада.

Кожен учасник зможе отримати до двох тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.

Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

• мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій),
  • вирощують зернові або олійні культури,
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства,
  • відповідають іншим умовам програми.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована), отримають по одній тонні добрива, а ті, хто обробляють від 20 до 500 га - по дві тонни. Пріоритетність в отриманні добрив матимуть господарства, власницями або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).

Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року.  Деталі тут - http://surl.li/mtair