Привітання міського голови з всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Дата: 09.11.2023 10:05

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були ознаками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

З нагоди свята хочу висловити свою вдячність справжній волонтерській армії працівників культури Рудківської громади за вашу незламну силу духу, посмішку крізь сльози і нескінченний запас патріотизму, який ви проявляєте, організовуючи благодійні заходи, котрі піднімають бойовий дух нашим воїнам. Дякую за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та вагомі духовні здобутки.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, теплоти у серці, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, добра та миру!

Нехай втіляться в життя всі Ваші  плани, ідеї і мрії.

З повагою,

міський голова                                                                               Іван ЛОЗИНСЬКИЙ