Молода команда с.Підгайчики гідно презентувала проєкт «Створення МП «Вільні»»

Дата: 11.11.2023 10:28

На зображенні може бути: 3 людини та текст На зображенні може бути: 5 людей та текст

10 листопада у Черкасах 20 команд з Вінниччини, Черкащини, Київщини, Львівщини презентують результати своїх соціальних ініціатив, які вони реалізували в межах проєкту «Молодь - Громаді».

☝️Підтримати їх приїхали представники органів місцевого самоврядування, педагогічної спільноти, молодіжних організацій. В межах панельної дискусії вони обговорюватимуть, що важливо робити для розвитку молодіжної політики в громадах.

🔥За 5 місяців реалізації проєкту учасники пройшли навчання з дослідження потреб молоді в громаді, налагодження комунікацій, основ проєктного менеджменту, на практиці спробували формувати ідею, писати заявку, організовувати команду, залучати місцеву владу, звітувати тощо.

➡️ За цей час вони втілили в життя проєкти з облаштування молодіжних просторів, спортивних майданчиків, зон відпочинку просто неба та організації розвиткових курсів.

У Підгачиківській школі відбулося відкриття молодіжного центру "ВІЛЬНІ". Простір для молоді - це місце розвитку неформальної освіти, де у майбутньому будуть проводитимуть тренінги, майстер класи, демонструватимуть фільми. Запрошуємо усіх бажаючих приєднуватися до нас, аби разом втілювати творчі ідеї та створювати нові проєкти.

ДЯКУЄМО кожному хто допоміг відкрити нам молодіжний центр "ВІЛЬНІ".

Фото без опису Фото без опису На зображенні може бути: 14 людей, люди навчаються та текст «Micue люAeй wacлиBиx»На зображенні може бути: 6 людей та люди навчаються

💙 Ми спостерігали, як під час презентацій своїх результатів в них горіли очі.

💛 Як впевнено вони спілкувалися з представниками молодіжних фондів, центрів, організацій.

Дивилися і пишалися⭐️, бо зі звичайних активних підлітків вони перетворилися на майбутніх українських лідерів.

________

✅️Проєкт "Молодь - громаді" впроваджується Фонд "МХП-Громаді" у межах проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні "Підтримка громадянського суспільства та молоді", що реалізовується за фінансової підтримки Embassy of Denmark in Ukraine

На зображенні може бути: 8 людей та текст  На зображенні може бути: 2 людини та текст «F»

Молодь Львівщини реалізувала 5 важливих проєктів у своїх громадах протягом осені. Як їм це вдалося