11 листопада 2023р. в Ромнах відбувся форум «За зміцнення та відновлення громад України»

Дата: 14.11.2023 17:55

📌В рамках ініціативи «Співдружність та співпраця громад Львівщини та Сумщини з громадами Європейського Союзу» відбувся Форум у роботі якого взяли участь голови та представники громад Сумської та Львівської областей, а також:

- Андрій Кіт, Народний депутат України,

- Олександр Сугоняко, Народний депутат України восьмого скликання ВРУ,

- Віталій Мойсеєнко, помічник народного депутата України,

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України.

Основні питання, які обговорювались учасниками Форуму це:

✅необхідність об’єднання зусиль для подолання російської агресії та Перемоги України;

✅налагодження побратимства громад задля збільшення допомоги Збройним Силам України, тимчасово переміщеним особам, зокрема, до оздоровлення дітей прикордонних громад та військовослужбовців, а також спільного налагодження співпраці з громадами країн Євросоюзу;

✅обговорення етапу ініціативи «Мости довіри» (Bridges of Trust), яка реалізується Радою європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR) спільно з Асоціацією міст України та за підтримки «U-LEAD з Європою», і спрямована на допомогу у відбудові українських громад, які постраждали від російської агресії,

✅повоєнний розвиток нашої країни.

🤝 За результатами зустрічі відбулось підписання Меморандумів співпраці між громадами. Зокрема, міський голова Іван ЛОЗИНСЬКИЙ, від імені Рудківської територіальної громади підписав Меморандум із сільським головою Бездрицької сільської територіальної громади Олександром МАРКІНИМ.

Разом переможемо та відбудуємо Україну! 🇺🇦