НОВИЙ ПОВОРОТНИЙ ТРАНШ В 60 ТИС. ГРН. ВЖЕ ДОСТУПНИЙ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦЯ

Дата: 15.11.2023 17:36

За програмою “Фонд стійкості Рудківської громади” визначено нового отримувача коштів для впровадження підприємницького проєкту  Пекарня "Зерно".

Проєкт Пекарня "Зерно"передачає створення в м.Рудки затишного  місця, де можна швидко та смачно перекусити, і по дорозі додому купити свіжу випічку та тепленький хліб.

Запитувана сума авторів проєкту60 000 грн.

За умовами проєкту для отримання запитуваної суми (поворотного траншу) передбачено голосування РВ-токенами мешканцями-інвесторами (власниками РВ-токенів) з 01.11.2023  по 15.11.2023.

Для уточнення процедури голосування за проєкт власниками РВ-токенів проведено зустріч з представниками населених пунктів Рудківської громади (старости, координатори).

Присутніх ознайомили з відеопрезентацією нового проєкту та з уже впровадженими в громаді проєктами з використанням механізму CTS, які можна розглянути на посадковій сторінці за посиланням:  https://rudkivska-gromada.gov.ua/news/1697720009/

Підведення підсумків голосування буде відображено на офіційному сайті Рудківської ТГ і на посадковій сторінці - 17.11.2023.