A A A K K K
для людей із порушенням зору
Рудківська міська рада
Львівська область, Самбірський район

Підвищуємо обізнаність з відкритими даними

Дата: 16.11.2023 10:52
Кількість переглядів: 35

  Попри війну, економічні та інші труднощі воєнного стану Україна прагне розвиватися. Адже, хочемо бути в Європейському Союзі, до того ж, не бідною сестрою, а повноправним членом організації. А для цього необхідно знати і розуміти найсучасніші напрями електронного врядування. Тому актуальною є діджиталізація на рівні органів місцевого самоврядування.

  Діджиталізація ― це використання цифрових технологій не тільки для зміни бізнес-моделі та створення нових можливостей в бізнесі, впровадження електронного документообігу та ведення сторінки бренду в соціальних мережах, але і процес переведення різноманітної інформації у всіх її формах — текстовій, звуковій, графічній — у цифровий формат, зрозумілий сучасним гаджетам.

  Це загалом про впровадження цифрових технологій в усі галузі життя. Від взаємодії у побуті (онлайн-магазини, перекази чи отримання грошей, онлайн-сплата за світло та воду) до налагодження будь-якого бізнесу, виробництв та дипломатичних стосунків на рівні країн. 

  Про перспективи, переваги, труднощі, обмеження і заборони, пов’язані з використанням відкритих даних, обговорювали на тренінгу із предствниками місцевих органів влади, ініційованій Міністерством цифрової трансформації України, Львівською обласною державною адміністрацією в рамках проєкту «Open Data Academy».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень