Львівський обласний центр служби крові терміново потребує донорської крові усіх груп з резусом (-)

Дата: 28.11.2023 14:35

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр служби крові» повідомляє про нагальну потребу донорської крові всіх груп з резусом (-) для військових.

Кров приймають у робочі дні з 8:30 до 13:00 год. за адресою: Львів, вул. Пекарська, 65. Донорам слід мати з собою паспорт або посвідчення водія.

Лікарі рекомендують вранці перед процедурою донації випити солодкий теплий чай із печивом, 24 години не вживати алкоголю, 12 годин не вживати смаженого, молочного, бананів, жирної їжі та нагадують, що повторно здати кров особа може не раніше, аніж через 60 днів після попередньої донації.

На процедуру слід приходити здоровим. Важливий критерій - відсутність хронічних захворювань. Рекомендована вага людини, яка може поділитися власною кров’ю, має бути не менше, ніж 60 кг, вік донорів від 18 до 60 років.

Тел. для довідки: 093 552 1514.