«Генеральний план с. Яремків Рудківської міської ради територіальної громади Самбірського району Львівської області»

Дата: 22.12.2023 17:39

Фото без описуПовідомлення про оприлюднення Проекту

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту генерального плану села Яремків Самбірського району Львівської області.

Мета розроблення внесення змін:

-Планування нових виробничо-складських об’єктів;

-Зони розміщення нових кварталів житлової забудови;

-Будівництво нових об’єктів комерційного призначення;

-Розвиток дорожньо-транспортної та інженерної інфраструктури;

-Забезпеченість дітей дошкільного віку закладами дошкільної освіти;

-Розвиток малого та середнього бізнесу.

Склад та зміст містобудівної документації визначено відповідно до ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» та Постанови Кабінету Міністрів України №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Підстава розроблення проекту– Рішення Вишнянської сільської ради №362 від 27 червня 2019 року.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ГП – Рудківська міська рада Самбірського району Львівської області (81440, Львівська обл., Самбірський р-н, м.Рудки, пл. Відродження, 1).

Замовник містобудівної документації – Виконавчий комітет Рудківської міської ради

Розробник містобудівної документації – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з 29.11.2023 р. до 29.12.2023 р.

Способи участі громадськості: надання письмових пропозицій і зауважень на поштову адресу: Рудківська міська рада Самбірського району Львівської області (81440, Львівська обл., Самбірський р-н, м.Рудки, пл. Відродження, 1).

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

29.12.2023 року о 12:00 год. в приміщенні Рудківської міської ради.

Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо містобудівної документації можна за адресою: Рудківська міська рада Самбірського району Львівської області (81440, Львівська обл., Самбірський р-н, м.Рудки, пл. Відродження, 1).

Письмові зауваження та пропозиції до проекту можна подавати до 29.12.2023 р. включно до Рудківської міської ради або на електронну скриньку: rudkyrada@ukr.net.

Відповідальною посадовою особою Рудківської міської ради за організацію розгляду пропозицій є  секретар Рудківської міської ради  – Світлана Винницька . Телефон для довідок: 03236-45232.

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку Документа державного планування Генеральний план с. Яремків Рудківської міської ради територіальної громади Самбірського району Львівської області

Пояснювальна записка ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН Том І с.Яресків Стратегія просторового розвитку території

Пояснювальна записка с.Яремків (додатки)

рисунок1, рисунок2, рисунок3, рисунок4, рисунок5,​​​​​​​ рисунок6, рисунок7