У межах проєкту «Почуй лікаря» стартував новий набір волонтерів на зимове навчання

Дата: 30.11.2023 09:52

Почуй лікаря (2)

Реєстрація учасників триває до 5 січня.

«Почуй лікаря» – просвітницький проєкт Львівської ОВА, метою якого є підвищити рівень громадського здоровʼя та запобігти розвитку найпоширеніших захворювань. У межах проєкту лікарі, інтерни, студенти-медики проводять для учнів у школах лекції про здоровий спосіб життя та профілактику захворювань.

Сьогодні стартував набір на зимове навчання для лекторів. На зимовому інтенсиві волонтери отримають навички та знання, з якими потім зможуть ділитися у школах.

Хто може долучитись до проєкту: студенти-медики, інтерни, лікарі.

Навчання передбачає:

• менторство від лікарів, а також від експертів департаменту охорони здоровʼя Львівської ОВА;
  • прокачку особистого бренду та комунікативних навичок на практиці;
  • змогу навчатись в найкращих;
  • круту команду однодумців.

Наприкінці грудня відбудеться зустріч волонтерів з очільником Львівської області – Максимом Козицьким та командою медичних експертів. Усі деталі щодо зустрічі повідомлять лише зареєстрованим учасникам.

Реєстрація триває до 05.01.2024 за посиланням: https://forms.gle/7yVpPWykjvMxcXD8A

Довідково:

За час реалізації проєкту відбулося понад 400 лекцій для більше ніж 15 тисяч школярів Львівщини. Волонтери поділились знаннями на теми профілактики інфаркту та інсульту, розповідали про принципи здорового харчування, домедичну допомогу і травми, психічне здоровʼя, основи статевого дозрівання.

Серед медичних експертів проєкту: Орест Чемерис, Дмитро Беш, Наталія Іванченко, Олеся Походило, Юрій Трутяк, Орест Сувало, Леся Підлісецька та ін.

Партнери проєкту:

• Департамент охорони здоровʼя і департамент освіти та науки Львівської ОВА
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького
  • «УМСА-Львів» (Українська медична студентська асоціація)
  • Львівський медичний фаховий коледж «Монада»

Соцмережі проєкту «Почуй лікаря»: