ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІВАНА ЛОЗИНСЬКОГО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2023 10:53

На зображенні може бути: текст

Шановні волонтери Рудківської територіальної громади, вітаю

з Міжнародним Днем Волонтера! 💙💛

Волонтери - люди з великими серцями і неймовірною любов’ю до Батьківщини, справжні патріоти, які пліч-о-пліч поруч із захисниками. Сьогодні кожен Українець є волонтером і своєю невтомною працею наближає перемогу. Вітаю не лише тих, хто вантажить і привозить партії гуманітарної допомоги, але й кожного, хто донатить із зарплатні, стипендії чи пенсії життєво важливі 10, 50, 100 гривень, хто ділиться власними речами, плете маскувальні сітки, організовує поїздки до наших захисників у зону бойових дій, готує різні смаколики, відкриває свій дім для переселенців. Не чекаючи нагород і визнання, ви об’єдналися із усіх куточків світу і щодня допомагаєте посилювати наше військо. Пишаюся та Дякую Вам за невтомну працю!

Бажаю усім міцного здоров’я, родинного затишку, вдячності від людей, миру в нашій країні та найшвидшої Перемоги над ворогом.

Разом до Перемоги!!!! 🇺🇦