«Спорт об’єднує»: жителів області запрошують на благодійний забіг для підтримки ЗСУ з Марічкою Падалко

Дата: 08.12.2023 10:48

Забіг "Спорт об'єднує"

Захід відбудеться у межах програми Львівської ОВА з фізичної та психологічної підтримки захисників і захисниць «Ліга Нескорених».

Завершуємо сезон заходів просто неба у межах програми фізичної та психологічної реабілітації захисників і захисниць «Ліга Нескорених» благодійним забігом «Спорт обʼєднує».

Управління молоді і спорту Львівської ОВА запрошує 10 грудня військових та ветеранів здолати обрану дистанцію, а також – долучитись до заходу усіх, хто має бажання продемонструвати підтримку нашим героїчним захисникам та ветеранам.

А якщо біг не до вподоби, є інша опція – скандинавська ходьба! Палички для скандинавської ходьби можна буде отримати на місці.

Обовʼязкова умова участі – донат на добровільну суму для реабілітації наших воїнів у центрі Next Step Ukraine, який можна зробити за посиланням: http://secure.wayforpay.com/donate/dbf04eaa1d594

Щоб взяти участь, зареєструйтесь тут: https://forms.gle/UMyL3fZRv4aGGiXw6

У заході візьме участь амбасадорка проєкту «Ліга Нескорених», телеведуча 1+1 та Єдиного телемарафону Марічка Падалко.

Початок – 10 грудня, неділя, о 10:00. Збір у Стрийському парку, навпроти входу у Львівську обласну дитячо-юнацьку спортивну школу (Львів, вул. Уласа Самчука, 8).