Пам'ятайте найголовніше — ваша безпека лише у ваших руках! У разі виникнення пожежі — телефонуйте до Служби порятунку за номером 101❗️

Дата: 15.12.2023 10:12

👨🏻‍🚒 Зазвичай, причиною виникнення пожеж у побуті є нехтування елементарними правилами пожежної безпеки. Ось для вас кілька порад, як обігріватись безпечно:

✅ Перш ніж почати використовувати електрообігрівач, перевірте його стан. Дбайте про те, щоб кабель та корпус не мали пошкоджень.

✅ Не використовуйте їх на відкритому повітрі або в погано вентильованих приміщеннях.

✅ Дотримуйтеся рекомендованих температурних умов експлуатації, які зазначені в інструкціях виробника та уникайте перегріву.

✅ Підключайте електрообігрівачі напряму до мережі. Використання подовжувачів може призвести до перенавантаження електромережі.

✅ Використовуйте прилади тільки за призначенням. Не варто сушити речі на них. Подібні дії — прямий шлях до пожежі.

✅ Не залишайте електрообігрівач включеним без нагляду або під час сну.

✅ Дотримуйтеся інструкцій виробника: завжди читайте та дотримуйтеся інструкцій виробника з експлуатації для електрообігрівача, який ви використовуєте.