Жителів Львівщини закликають прихистити чотирилапого друга

Дата: 26.12.2023 10:53

ЛКП ЛЕВ

Це можна зробити у львівському комунальному підприємстві «Лев».

У ЛКП «Лев» закликають львів’ян взяти додому чотирилапого друга. Зробити це можна до 31 грудня, адже з 1 січня на підприємстві введуть обовʼязковий карантин. Триватиме він 14 календарних днів.

«ЛКП «Лев» щодня опікується сотнею тварин, які можуть стати Вам найкращим другом, хорошим помічником чи дбайливим охоронцем. Подаруйте тепло домашнього затишку чотирилапим – вони чекають на своїх людей», - зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА.

Також в цю різдвяну пору, якщо ви маєте змогу, можна допомогти травмованим чотирилапим – пожертвувати будь-яку суму на лікування та перетримку хворих тварин. Зробити це можна на сайті lkplev.com у рубриці «DONATE».

Нагадуємо, що ЛКП «Лев» розташований за адресою: вул. Промислова, 56, м. Львів. Графік роботи: з 08:00 до 20:00 год щодня. Деталі про тваринок за номером телефону: 068 535 45 45