ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІВАНА ЛОЗИНСЬКОГО З НОВИМ РОКОМ

Дата: 01.01.2024 00:00

Дорогі жителі Рудківської територіальної громади!

Минає важкий 2023-ий рік.

З 24 лютого 2022р. ми почали жити в іншій реальності, з іншими цінностями та з новими викликами. Завданням номер один стала допомога нашій армії та тимчасово переміщеним особам. Цей рік став випробовуванням для кожного українця але усі об’єднались задля спільної мети.

Це рік болючих втрат. Від 2014 року в бою з окупантом полягло 41 Воїнів - Героїв, які були жителями нашої громади. На жаль, у полоні російських загарбників знаходяться 5 військовослужбовців, а 7 вважається зниклими безвісти.

Проте, ми переможемо, бо за нами правда. Дякую усім, хто протягом року спільними силами наближав Перемогу.

Військовослужбовцям ЗСУ - за жовто-блакитний прапор над нашими містами, енергетикам - за світло і тепло у домівках, волонтерам - за допомогу військовим, підприємцям – за сплачені податки, комунальникам – за чисті вулиці, лікарям – за врятовані життя, вчителям та вихователям – за знання, що в умовах війни ви даєте нашим дітям. Міжнародним партнерам за підтримку та допомогу.

І всім вам, дорогі жителі громади, за підтримку протягом року!

Нехай 2024 рік стане для усіх нас Переможним, щасливим та радісним.

З повагою,

Рудківський міський голова

Іван ЛОЗИНСЬКИЙ

За цим посиланням згадаймо події у році що минає  https://www.facebook.com/100024916893079/videos/1182878946016004/