До уваги жителів/підприємців Рудківської територіальної громади НОВИЙ ПОВОРОТНИЙ ТРАНШ В 50 ТИС. ГРН.  ЗНОВУ ДОСТУПНИЙ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ

Дата: 03.01.2024 11:56

НОВИЙ ПОВОРОТНИЙ ТРАНШ В 50 ТИС. ГРН.

ЗНОВУ ДОСТУПНИЙ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ

за програмою “Фонд стійкості Рудківської громади”!

Рудківська громада у спіпраці з благодійним фондом «Молода громада» оголошують конкурс підприємницьких проєктів з використанням CTS (Системи Токенів Громадян) у нас в громаді.

У конкурсі проектів можуть брати участь мешканці Рудківської громади віком від 16 років, які мають підприємницьку ідею з позитивним впливом на розвиток своєї громади та покращення її привабливості.

Ідеї проектів залежать від Вашої уяви та натхнення та спрямовані на покращення в громаді!

Всі проекти рекомендовано завершити до 12 липня 2024 року.

Основні етапи конкурсу:

1. Подача проекту та фото/відеопрезентації:  до 22 січня 2024р 14.00 (за київським часом)  за посиланням тут

2. Голосування РВ-токенами інвесторами (власниками РВ-токенів): 23.01.2024 - 08.02.2024

4. Підведення підсумків та оголошення переможців на посадковій сторінці пілотування за посиланням https://sites.google.com/view/pb-token/пілотні-громади/рудківська-тг 09.02.2024

5. Фінансування проектів-переможців та їх впровадження 12.02.2024 – 12.07.2024.

Довідка:
 Бюджет пітчингу складається з суми РВ-токенів розподілених між інвесторами громади і дорівнює 50 000грн. УВАГА! Ця сума бюджету складається з кількості проголосованих токенів, тобто за умови голосування 100% всіма власниками РВ-токенів!

Цей конкурс проектів є завершальним етапом п’ятого 5-місячного циклу

пілотування CTS у нас в громаді. Детальніше за посиланням: посадкова сторінка .

З усіх питань пишіть на  email: rudkyeconomika@gmail.com

За додатковою інформацією звертатися у відділ економічного розвитку та інвестицій виконкому Рудківської міської +380675927397 .