Про підтримку бізнесу для ветеранів ✅

Дата: 19.01.2024 11:38

На зображенні може бути: 1 особа, борода та текст

У 2022 році нашим першочерговим завданням, з обʼєктивних причин, була підтримка саме релокованого бізнесу (і внутрішньо переміщених осіб звісно).

У 2023 році обставини змінилися. Донорські організації почали проявляти більшу зацікавленість до бізнесу, зокрема й релокованого, та ВПО + з’явились державні програми підтримки.

У 2024 році ми вже говоримо про те, як на рівні області підсилити державну програму "єРобота", а не дублювати ці речі. Саме тому ми адаптували нашу програму підтримки бізнесу, яка тепер працюватиме в кооперації з державною.

На цей рік ми пріоритетом і окремим напрямком виділили саме підтримку підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС), ветеранів війни та їхніх сімей, на що передбачили 12 мільйонів гривень з обласної програми. Ці кошти будуть надаватися по двох напрямках: гранти та ваучери.

➡️ Є два шляхи (напрямки) отримання грантів для учасників та ветеранів війни з рф і АТО/ООС:

1) ЗВЕРНУТИСЬ ДО НАС з готовим бізнес-планом і отримати кошти (безповоротну фінансову допомогу) в розмірі 250 тисяч на започаткування власної справи чи розвитку підприємницької діяльності;

2) спочатку виграти грант від державної програми "єРобота" по компоненту "Грант для ветеранів та членів їхніх сімей" ТА ЗВЕРНУТИСЬ ДО НАС за додатковим грантом у розмірі 30% від суми отриманої допомоги по державній програмі.

➡️ Ваучерна підтримка бізнесу ветеранів та членів їх сімей надається в сумі:

- не більше 60 тисяч на консалтингові послуги та маркетингові ваучери;

- не більше 100 тисяч для сертифікації продукції;

- не більше 100 тисяч на участь в закордонних виставково-ярмаркових заходах, в т. ч. кластери.

☝️ Тобто ми залишили ваучери на маркетинг, сертифікацію, участь у міжнародних виставках, але додали КОНСАЛТИНГОВІ ваучери (наприклад, замовлення суб’єктом господарювання фінансового чи функціонального аудиту підприємства).

* Детальнішу інформацію по обласній програмі підтримки бізнесу можете уточнити у нашому Департаменті (відділ торгівлі, контактний тел. 299-92-79)

* Умови участі у державній програмі "єРобота" по компоненту "Грант для ветеранів та членів їхніх сімей" є тут: https://cutt.ly/FwKf3uVj