До уваги учнів 9-11 класів! Запрошуємо вас у зимову ШКОЛУ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 26.01.2024 14:35

На зображенні може бути: 2 людини та текст

📌 Дедлайн реєстрації – 31 січня 2024 року

📌 Початок навчання – 1 лютого 2024 року

Реєструйтесь за покликанням ➡️ https://bit.ly/3U7qDWy

Зберіть команду із 3-х представників вашої школи, пройдіть онлайн-навчання від викладачів Кафедри адміністративного та фінансового менеджменту НУ «Львівська політехніка» та менторів Tech StartUp School і розробіть проєкт, який покращить життя вашого навчального закладу!

Кращі проєкти будуть презентовані 24 лютого у фіналі Школи, переможців відзначать грошовими нагородами.

Навчання у Школі відбуватиметься ОНЛАЙН з 02 по 23 лютого 2024 року і включатиме наступні теми:

☑️ Дизайн мислення та креативність

☑️ Емоційний інтелект та вирішення конфліктів

☑️ Лідерство та командоутворення

☑️ Комунікації та PR

☑️ Управління, самоврядування та тайм-менеджмент.

У рамках проєкту найактивніші учасники Школи зможуть відвідати Департамент освіти та науки ЛОВА поспілкуватися із керівництвом департаменту та дізнатися більше про те, як працює орган державного управління.

Також запланована екскурсія на Кафедру адміністративного та фінансового менеджменту НУ «Львівська політехніка», де ви побачите на власні очі як і хто навчає управлінців.

Організатори Зимової школи учнівського самоврядування: департамент освіти і науки Львівської ОВА, ГО Тех Стартап Скул НУ «Львівська політехніка» у партнерстві з Калуською РДА та Калуською міською радою.

Нагадуємо:

Дедлайн реєстрації – 31 січня 2024 року