В Рудківській громаді запрацював ще один «Клас безпеки»

Дата: 26.01.2024 16:45

На зображенні може бути: 8 людей та текстНа зображенні може бути: 8 людей та текст На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та текстНа зображенні може бути: 10 людей та люди навчаються

Сьогодні в Луківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів офіційно відкрили «Клас безпеки», який створено з метою навчання учасників освітнього процесу основам безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій. Клас поділений на кілька тематичних навчальних зон та обладнаний демонстраційним обладнанням для занять з домедичної допомоги, пожежної безпеки, цивільного захисту та ін.

Шкільну локацію спільно з керівництвом освітнього закладу відкрили представники Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області та провели перше заняття з учнями 7 класу, під час якого розповіли про основні причини виникнення пожеж, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем та як вогнеборці проводять рятувальні роботи, а також нагадали школярам основні правила безпечної поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Діти з цікавістю переглянули навчальний ролик «Урок із мінної безпеки».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)