ЦНАП Рудківської міської ради НАДАЄ ПОСЛУГИ З ОФОРМЛЕННЯ БІОМЕТРИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ!!!

Дата: 30.01.2024 12:47
Кількість переглядів: 1924

Маємо гарну новину як для жителів Рудківської територіальної громади, так і для тих, хто може скористатися адміністративними послугами у нашій громаді!

З січня 2024 року  ЦНАП Рудківської міської ради  розпочав прийом документів на оформлення паспортів громадян України у формі ID - картки та паспортів громадянин України для виїзду за кордон.

Для отримання адміністративної послуги потрібно звернутися у відділ ЦНАП, який знаходиться : м.Рудки, пл. Відродження, 23

Оформити паспорт громадянина України у формі ID - картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон  можна у ЦНАПі Рудківської міської ради не залежно від зареєстрованого місця проживання.

Вартість послуг:

• 856 грн — при виготовленні закордонного паспорта протягом 20 днів;

•1496 грн — при виготовленні закордонного паспорта протягом 7 днів

• 504 грн — при виготовленні ID-карти протягом 20 днів;

• 874 грн — при виготовленні ID-карти протягом 10 днів.

Оплатити послуги можна у Ощадбанку.