Терапія мандрами: для українських військових організовують безкоштовні екскурсії туристичними місцями Львівщини ( відео)

Дата: 30.01.2024 15:10

Терапія Мандрами

Це один з напрямів Концепція підтримки Захисників і Захисниць.

На Львівщині діє Концепція підтримки Захисників та Захисниць. Її суть полягає в тому, щоб створити на Львівщині такі умови, за яких наші ветерани успішно ресоціалізуються, знайшли нові ресурси, відновили фізичні, психологічні та моральні сили.

Одним з напрямів Концепції є організація дозвілля для ветеранів та членів їхніх сімей. Наприклад,  нещодавно наші воїни мали можливість відвідати

Трускавецький інформаційно-курортний центр, де щотижня організовують театралізовані вистави. Учасникам розповідають про таємниці міста. Наші воїни та їхні рідні можуть долучитися до таких екскурсій безкоштовно.

Окрім Трускавця, безоплатні туристичні пропозиції для українських оборонців підготували у Львові, Дрогобичі, Бориславі, Самборі, Стрию та Жовкві (перелік міст доповнюється). Ними можуть скористатися всі воїни, які демобілізувалися, перебувають у ротації чи приїхали на реабілітацію у нашу область.

Контакти центрів та як записатися на екскурсію: https://loda.gov.ua/useful-info/89870

Такий проєкт реалізовують у межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць України, яку напрацювала Львівська ОВА. Ініціатива передбачає можливості для наших воїнів та ветеранів у різних сферах: фінансова, медична, психологічна, юридична допомога, допомога у започаткуванні бізнесу, спортивні пропозиції тощо.

До слова, Львівська область стала першою в Україні, де впроваджують такого роду програму підтримки ветеранів.

В межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць у Львівській області управління туризму та курортів Львівської ОВА.

Усю інформацію про програму та її напрями можна знайти на сайті Львівської ОВА за посиланням: https://loda.gov.ua/project/70266