🦾 Українці, які отримали протези за кордоном, можуть обслуговувати й ремонтувати їх в Україні безоплатно в межах державної програми протезування.

Дата: 19.02.2024 15:46

На зображенні може бути: водонагрівач та текст

Потрібно лише зареєструвати протез і людину, яка його отримала, в електронному кабінеті особи з інвалідністю.

Як відбувається реєстрація?

1️⃣ Людина звертається до територіального відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю з документами на протез, отриманий за кордоном.

2️⃣ Якщо таких документів немає – контактує з протезним підприємством в Україні, представники якого оглянуть протез, визначать його тип і вид. Перелік підприємств – за посиланням: https://www.ioc.gov.ua/analytick_DZR/

3️⃣ Після – протезне підприємство подає інформацію про протез та людину до територіального відділення Фонду соцзахисту осіб з інвалідністю.

4️⃣ Представники Фонду вносять інформацію до електронного кабінету.

5️⃣ Після цього ремонт та обслуговування протеза може відбуватись коштом державного бюджету.