День Героїв Небесної Сотні: сьогодні виповнюється 10-та річниця Революції Гідності

Дата: 20.02.2024 14:38

День Героїв Небесної Сотні

У цей день виповнюється десять років з моменту трагічних подій на Майдані Незалежності в Києві, коли в боротьбі за демократичні цінності та свободу вбили українських патріотів під час Революції Гідності.

З цієї нагоди до мешканців області звернувся начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«20 лютого – переломний момент Революції Гідності та нашої історії.

Події тих днів забрали життя мирних українців у Києві на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській.

Вони гинули за честь, волю та право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі. За країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Люди різних професій покинули свої домівки, аби відстояти право жити у сучасній європейській державі. Звичайні мирні люди. Інтелігентні, жар­тівливі, люблячі.

Вічна слава і вічна памʼять усім Героям Небесної Сотні!», - зазначив очільник області.

Нагадаємо, що сьогодні в області заплановані заходи вшанування полеглих Героїв. Детальніше тут