Тепер послуга «єМалятко» доступна у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі

Дата: 08.03.2024 09:40

Тепер Послуга «Ємалятко» Доступна У Львівському Обласному Клінічному Перинатальному Центрі

Породіллі до моменту виписки можуть оформити повний комплекс реєстраційних послуг для новонароджених.

Батьки мають змогу замовити 9 послуг:

• державна реєстрація народження дитини
  • визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою
  • реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (отримання ІПН)
  • визначення належності дитини до громадянства України та присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР)
  • внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів
  • призначення допомоги при народженні дитини
  • реєстрація місця проживання народженої дитини
  • призначення допомоги багатодітним сім’ям
  • виплата грошової компенсації за пакунок малюка

До теми: Виїзні мобільні акушерсько-гінекологічні бригади оглянули та проконсультували 480 пацієнток

Які документи потрібні для оформлення:

1. оригінали паспортів обох батьків або цифрові паспорти у застосунку Дія
  2. ідентифікаційні податкові номери обох батьків
  3. номер електронного медичного висновку про народження дитини або оригінал медичного свідоцтва про народження (форма 103/о)
  4. інформація про дату, місто та орган, що уклав шлюб. Важливо! Якщо у батьків різні прізвища, необхідна присутність їх обох
  5. УНЗР одного з батьків для присвоєння УНЗР дитині (номер внесено до біометричного закордонного паспорта або паспорта у вигляді ID-картки)
  6. реквізити банківського рахунку у форматі IBAN (для зарахування допомоги на дитину)

Детальну інформацію про послугу пацієнти можуть отримати у кабінеті №300 перинатального центру або за номером телефону: 097 694 00 43

Адміністратор «єМалятко» – Руслана Онишкевич.

Прийом документів триває з понеділка по п'ятницю з 9:00 по 14:00 год.