Реєстрація на щорічний Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього» відкрита!

Дата: 20.03.2024 10:14

Конкурсні роботи учнів, студентів, аспірантів і молодих викладачів приймають до 30 квітня 2024 включно.

Цей конкурс сприятиме:

- підтримці обдарованої молоді, зокрема внутрішньо переміщених молодих людей;

- виявленню проблемних питань юридичної освіти та шляхів їх вирішення;

- залученню студентів і студенток до процесів покращення якості вищої юридичної освіти в Україні;

- залученню молодих науковців і науковиць до інтеграції юридичної освіти в європейський освітній простір;

- профорієнтації школярів.

Учасники: група 1 — учні загальноосвітніх навчальних закладів (з 8 класу);

група 2 — студенти та аспіранти закладів вищої освіти;

група 3 — викладачі закладів вищої освіти (до 35 років).

Для участі у конкурсі необхідно:

- Заповнити заявку за посиланням: https://bit.ly/48yU22A

- Надіслати конкурсну роботу на імейл krmjua@gmail.com, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс Петренко П.»

*Конкурс організовують Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та підтримки Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України.