У Рудківській ТГ відбувся захід з питань бджільництва

Дата: 26.03.2024 15:31

26.03.2023 року у Рудківській ТГ відбувся захід з питань бджільництва із  залученням представників Держпродспоживслужби, органу місцевого самоврядування, власників пасік, представників агрофірм, фермерських господарств, які ведуть свою діяльність на території Рудківської міської ради.

На  нараді проговорювали:

• підвищення рівня обізнаності щодо вимог законодавства у сфері бджільництва, в тому числі  як правильно застосовувати засоби захисту рослин;
  •  визначення основних причин отруєння бджіл, алгоритм дій при встановлені факту загибелі бджіл;
  •  налагодження ефективної комунікації  між пасічниками, аграріями та представниками органів місцевої влади.