УВАГА! Зроби свою громаду кращою: Рудки-Хакатон 2024 для молоді !

Дата: 11.04.2024 14:23

Увага, увага!

Вперше в Рудках - 3-денний хакатон молодіжних проєктів, як частина впровадження Громадського бюджету 2.0!

Перші 24000,00 грн в РВ-токенах заробили добрими справами молоді люди Рудківської громади протягом тестового етапу! Наступний транш становить 56 000,00 грн. І це вже  серйозний крок, який покращить доступ молоді до нових можливостей Громадського бюджету 2.0 та прийнятті рішень і розвитку громади!

Отже, маєш ідею, яка може бути корисною громаді і цікавою для молоді? Хочеш дізнатись як тебе заробити токени для подальшої підтримки корисного і цікавого проєкту? Тоді реєструйся за посиланням: https://forms.gle/3GsM7cnPJRy5Y5hL6

Участь безкоштовна. Учасникам буде забезпечено харчування під час заходу та відшкодування транспортних витрат на доїзд до м.Рудки.