Загиблому військовослужбовцю Василю Грималюку вручено державну нагороду Орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Дата: 26.04.2024 14:39

Фото без описуФото без опису

26 квітня 2024 року, Рудківський міський голова Іван Лозинський вручив державну нагороду - нагрудний знак та посвідчення, підписане Указом Президента України №818 від 08.12.2023 року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), сім’ї загиблого військовослужбовця – сестрам та матері Ярославі.

Військовослужбовець став на захист держави під час повномасштабного вторгнення росії, проходив службу у 128 окремо гірсько-штурмовому батальйоні. Однак, 18 травня 2023 року героїчно загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кам’янське, Запорізької області. Був відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконував свій військовий обов’язок, в бою за Україну та її свободу.

Вічна пам’ять і шана Героям.

Герої не вмирають. Вони живі, поки ми їх пам’ятаємо!